تاریخ : 1396/2/1 
نویسنده : newcomputer2017

چندراهي انعطافپذير 

يك چند راهي با فابليت هاي فوق العاده . اين چند راهي شامل پريز هاي جداشونده است كه مي توان آنها را كم يا زياد كرد ، با در جهت هاي مختلف چرخواند اين سه راهي بسيار كارآمد است .

 

 


مي توانيد با تماشاي ويدئو و عكس متوجه قابليت هاي اين چندراهي شويد. 

 

 

 

 

 

 

 ات مرتبط:
برچسب‌ها:
تاریخ : 1396/2/1 
نویسنده : newcomputer2017

فاصله مناسب

 


 

كودكان استفاده از عينك طبي را دوست ندارند و بارها پيش آمده كه به خاطر عدم رعايت فاصله مناسب با برگه كتاب و يا هر وسيله ديگر چشم هاي كودكان نياز به استفاده از عينك طبي داشته است.

 

 

يك طراح خلاق وسيله اي طراحي كرده است كه اين مشكل را برطرف مي كند اين گجت در بالاي دفتر ، كاغذ ، كتاب و تبلت كودك نصب شده و هنگاهي كه فاصله مناسب با دفتر رعايت نشود بر روي وسيله اخطاري نمايش مي دهد و تا به فاصله مناسب برنگردد اخطار باقي خواهد بود . اين وسيله همينطور براي ديگر سنين قابل استفاده است .

طراح: كيچونگ وي 

 

 


ات مرتبط:
برچسب‌ها:
تاریخ : 1396/2/1 
نویسنده : newcomputer2017

پريز برق مشكل گشا!!

 


بارها براي همه ما پيش آمده است كه به خاطر دور از دسترس بودن پريز هاي برق دچار مشكلات زيادي شده ايم اين پريز برق جالب و زيبا به كمك ما آماده است تا اين مشكل را حل كنيم . اين پريز به شكل رول سيم در داخل ديوار طراحي شده است كه باعث مي شود با جدا كردن آن از ديوار و بيرون كشيدن سيم آن پريز در هر جايي در دسترس ما باشد 

طراح: ميثم موهدي 


 

 

 

 

 

 

 


ات مرتبط:
برچسب‌ها:
تاریخ : 1396/2/1 
نویسنده : newcomputer2017

مكعب كوچك همه كاره 

«واندركيوب» يك مكعب كوچك و يكي از لوازم جانبي گوشي همراه است.

 

«واندركيوب» يك مكعب كوچك و يكي از لوازم جانبي گوشي همراه است.» يكي از لوازم جانبي گوش همراه است كه بسيار كوچك است، يك مكعب مربع 2.5 سانتي متري است كه به راحتي قابل حمل است، وزن اين مكعب 20 گرم است و مي‌توان آنرا به راحتي در جيب گذاشت يا به دست كليد متصل كرد.

اين مكعب كوچك به عنوان يك درايو ميكرو USB، ميكرو SD كارت خوان و چراغ قوه استفاده مي‌شود، قادر به شارژ گوشي هوشمند توسط يك باتري 9V است، داراي كانكتور USB استاندارد براي شارژ و انتقال داده‌هاي كامپيوتر است.

«واندر كيوب» در رنگ‌هاي سياه و سفيد توليد شده است و بر روي دستگاه‌هاي آندرويد و iOS در تابستان امسال در دسترس خواهد بود.

 

 

 

 

 ات مرتبط:
برچسب‌ها:
تاریخ : 1396/1/31 
نویسنده : newcomputer2017

ماشين لباسشويي به اندازه ي كف دست!!!

با ييشرفت علم هر روز شاهد اختراعات و كشف موارد و چيزهاي مخلتف درتمام زمينه ها هستيم اينك به معرفي و ساخت ماشين لباسشويي به اندازه كف دست با كارايي بسيار بالا مي پردازيم.

 

ماشين لباسشويي وسيله اي كه در همه خانه ها پيدا مي شود و يكي از پركارترين وسايل نيز به شمار مي آيد. اين وسيله نياز به فضاي بزرگ و همچنين يك مكان مخصوص است كه اين روزها با كوچك شدن خانه ها يك مشكل به حساب مي آيد.

 

“دولفي” وسيله اي بسيار كوچك و به اندازه كف دست است كه مي تواند آينده ماشين هاي لباسشويي ما باشد. براي استفاده از اين وسيله بايد يك سطل آب و لباس چرك داشته باشيد و در يك چشم به هم زدن همه لباس ها تميز خواهند بود.

 

 

لباس هاي كثيف را درون ظرف آب ريخته و دولفي را درون آن قرار دهيد. اين وسيله با استفاده از امواج اولتراسونيك همه باكتري و ميكروب ها را از بين برده و لباسي تميز و خوشبو را براي شما به ارمغان مي آورد.

 

اسم اين وسيله از “دلفين” گرفته شده است چرا كه اين موجودات كوچك پيشرفته ترين استفاده كننده ها از اين امواج هستند. اين ماشين لباسشويي كوچك همه آلودگي ها حتي در سطح ميكروسكوپي را از بين خواهد برد.


ات مرتبط:
برچسب‌ها:
تاریخ : 1396/1/31 
نویسنده : newcomputer2017

چندراهي برق كامل 

`

يك چندراهي كامل براي هر ميز كار ، اين چندراهي برق درون خود دو خروجي سه شاخه برق دو خروجي Usb براي شارژ انواع دستگاه ها و يك شارژر وايرلس براي شارژ تلفن همراه هايي كه از اين قابليت پشتيباني مي كنند ، به شما اين اجازه را مي دهد تا به نحو احسنت از برق استفاده كنيد تلفن همراه ipad و يا لپتاپ خود را شارژ كنيد 


ات مرتبط:
برچسب‌ها:
تاریخ : 1396/1/31 
نویسنده : newcomputer2017

چمدان هوشمند!

 

 

 

 

اين روزها در صفر ما با مشكل حمل چمدان و يا شارژ لپتاپ و تلفن همراه ، مشكل در جابجايي چمدان در مسير هاي پر دست انداز را داريم

اين چمدان كامل و جالب و به روز اين مشكلات را رفع مي كند اين چمدان مجهز به چرخ هاي تعليق پذير و مقاوم است كه باعث مي شود در مسير هاي ناهموار بدون آسيب ديدگي به خوبي عمل كند

امكان جالب ديگر اين چمدان وجود يك پاور بانك قوي و با ظرفيت بالا در داخل آن است كه مي تواند تبلت ، گوشي ، يا لپتاپ شما را از طريق usb شارژ كند

امكان جالب ديگر آن دسته حساس به لمس آن است كه با اتصال بي سيم به تلفن همراه شما هنگامي كه چمدان را در دست داريد  مي توانيد با لمس دسته چمدان تماس را پاسخ دهيد ، تماس برقرار كنيد ، يا به كنترل پخش موزيك تلفن همراه خود بپردازيد همچنان اگر چمدانتان را جا بگذاريد تلفن همراهتان به شما اخطار خواهد داد .

اين چمدان يك قابليت منحصر به فرد ديگر هم دارد آن هم ترازويي است كه براي اندازه گيري وزن آن درون آن تعبيه شده است

به اين صورت كه اگر دسته نگهدارنده چمدان را بگيريد و آن را بلند كنيد وزن آن اندازگيري شده و نمايش داده مي شود .

طراح: آندرا پونتي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ات مرتبط:
برچسب‌ها:
تاریخ : 1396/1/31 
نویسنده : newcomputer2017

نوشيدني به وقت!

 

 

 

 

 

 

 

به هنگام كار در حال استراحت هنگام تمركز در وقت ورزش مايعات مصرف مي شود ولي بهترين نوشيدني آب هست حال فرض كنيد بتوانيد آب را با املاحي مصرف كنيد كه به فعاليت شما كمك كند اين فلاكس كوچك و زيبا و هوشمند فيلتر هاي قابل تغيير  چند بار مصرفي دارد كه در فعاليت هاي مختلف مي توانيد از آن ها استفاده كنيد تا املاح مورد نياز براي بهبود فعاليتتان را به آب آشاميدني خود بيفزاييد و به فعاليت هاي خود كمك كنيد . به همراه فلاكس فيلتر هاي هوشمندي ارائه مي شود كه با قرار گرفتن داخل محل مخصوص املاح مورد نياز را به آب اضافه مي كند . به هنگام استراحت از فيلتر سبز رنگ به هنگام تمركز روي كار از فيلتر زرد رنگ ، بعد خوردن غذا از فيلتر ياسي رنگ به هنگام تمرينات كششي از فيلتر قرمز رنگ و به هنگام تمرينات هوازي از فيلرت آبي رنگ استفاده كنيد تا بازدهي فعاليت شما با نوشيدن آب بهبود ببخشد .
همچنين اين فلاكس هوشمند با نصب نرم افزاري ساده بر روي تلفن همراه هوشمند شما مي تواند نوع فيلتر به كار رفته و ph دما و ديگر اطلاعات مورد نياز از آب داخل خود را بر روي تلفن همراه هوشمندتان به اطلاع شما برساند .

علاوه بر همه اينها اين فلاكس از مرقوب ترين پلاستيك فشرده زد حساست  به شكلي زيبا و شكيل طراحي شده است تا حس زيبايي را به شما القاع كند.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ات مرتبط:
برچسب‌ها:
[ ]


آخرین مطالب