تاریخ : ۳۱ فروردين ۱۳۹۶
نویسنده : مريم مرادي
نظرات (0)

نوشيدني به وقت!

 

 

 

 

 

 

 

به هنگام كار در حال استراحت هنگام تمركز در وقت ورزش مايعات مصرف مي شود ولي بهترين نوشيدني آب هست حال فرض كنيد بتوانيد آب را با املاحي مصرف كنيد كه به فعاليت شما كمك كند اين فلاكس كوچك و زيبا و هوشمند فيلتر هاي قابل تغيير  چند بار مصرفي دارد كه در فعاليت هاي مختلف مي توانيد از آن ها استفاده كنيد تا املاح مورد نياز براي بهبود فعاليتتان را به آب آشاميدني خود بيفزاييد و به فعاليت هاي خود كمك كنيد . به همراه فلاكس فيلتر هاي هوشمندي ارائه مي شود كه با قرار گرفتن داخل محل مخصوص املاح مورد نياز را به آب اضافه مي كند . به هنگام استراحت از فيلتر سبز رنگ به هنگام تمركز روي كار از فيلتر زرد رنگ ، بعد خوردن غذا از فيلتر ياسي رنگ به هنگام تمرينات كششي از فيلتر قرمز رنگ و به هنگام تمرينات هوازي از فيلرت آبي رنگ استفاده كنيد تا بازدهي فعاليت شما با نوشيدن آب بهبود ببخشد .
همچنين اين فلاكس هوشمند با نصب نرم افزاري ساده بر روي تلفن همراه هوشمند شما مي تواند نوع فيلتر به كار رفته و ph دما و ديگر اطلاعات مورد نياز از آب داخل خود را بر روي تلفن همراه هوشمندتان به اطلاع شما برساند .

علاوه بر همه اينها اين فلاكس از مرقوب ترين پلاستيك فشرده زد حساست  به شكلي زيبا و شكيل طراحي شده است تا حس زيبايي را به شما القاع كند.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: تازه ها ي فناوري،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]


آخرین مطالب